Detské brankárske betóny sa pohybujú veľkostiach do 24+1. Odporúčame zvoliť brankárske betóny overených značiek ako Bauer alebo CCM. Nielenže sa dokonale prispôsobia dolným končatinám brankárov, ale navyše ich konštrukčný systém vyzdvihuje kvality ako ľahkosť, voľnosť pohybu a samozrejme nadpriemernú ochranu. Pre najmenších začínajúcih brankárov sú v ponuke modely s priaznivou cenou a ochranou ktorá úplne postačuje, intuitívnym zapínaním pomocu zipsov a odolnou vonkajšou vrstvou, ktorá zaručí dlhú životnosť aj pri častom hraní.

Na výber máte modely s jedným a dvoma ohybmi kolena, či už preferujete väčšiu pružnosť alebo pevnosť podľa vašich individuálnych preferencií. Do ponuky sme taktiež zaradili exempláre s hladkým a rovným vonkajším povrchom pre ešte lepšiu kontrolu nad pukom. Pre maximálne pohodlie brankára ponúkame tiež betóny s odnímateľnými časťami, ako sú polstrovanie v lýtkovej oblasti, polstrovanie vnútornej strany kolien alebo uťahovacie zipsy. Ak chcete byť na ľade neprehliadnuteľný, alebo sa zladiť do tímových farieb, ponúkame možnosť dokúpiť si k betónom prilepovacie časti v rôznych farebných variáciách. Rozumne vybrané betóny predstavujú solídny základ výstroje pre brankárov.

Poradíme vám s výberom veľkosti brankárskych betónov

Poradíme vám s výberom veľkosti brankárskych betónov

Je dôležité používať správnu veľkosť brankárskych betónov, aby sa maximalizoval ohyb betónov na nohe a zaistila sa primeraná ochrana a pokrytie. Pozrite si krátky a jednoduchý návod, ktorý vás rýchlo naučí určiť správnu veľkosť betónov.